Hakkımızda

MEGATEK MAKİNE olarak 2017 yılında başladığımız üretim sürecine sektöründeki teknoloji ve yenilikleri sürekli takip ederek günümüze gelmiştir. Bugün 450 m2 kapalı alanda siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. Megatek Makine olarak daima müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hedeflerimizi ve iş kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak, çözüm odaklı projeleri en hızlı şekilde sonlandırmaktır. Megatek Makine olarak rekabete ve verimliliğe dayalı hizmet politikamız, sürekli geliştirme planlarımız, konusunda uzmanlaşmış personelimiz ve kalite hedeflerimiz ile birlikte sizlerin sorunlarına çözüm buluyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz Her Projenin Temelinde, Tanımlanmış Şirket Değerlerimiz Yatar. Tüm Faaliyetlerimizde İlgili Yasa Ve Yönetmeliklere Uluslararası Kabul Görmüş Etik Değerlere Uygun müşteri ve Çalışanlarımız İle Karşılıklı Güven, Saygı Ve Başarıyla Hizmet Vermekteyiz. 

   NE YAPIYORUZ ;

1)İŞLETME TAŞIMA

Firmanızın lokasyon değişikliklerinde makinelerinizin taşınmasında yardımcı oluyoruz. İşletme içerisindeki ilaç , otomativ,  plastik,  metal  tüm makine ve teçhizatları taşınacağı yere hiç hasar vermeden özel ekip ve ekipmanlarımız ile taşımayı gerçekleştiriyoruz. Bölge ve yer gözetmeksizin yurt içi ve yurt dışı tüm taşıma ve nakliye işlemlerini yapıyoruz

Taşınma işlemi yapılmadan önce teknik ekibimizle makinelerinizin sorunsuz sökülmesi ve sevk edilecek araçlara yüksek hassasiyetle yerleştirilmesini gerçekleştiriyoruz.Taşınma ve sevkiyat tamamlandıktan sonra firmanızın yeni yerinde makinelerinizi sorunsuz montajını gerçekleştirip çalışır hale getiriyoruz. 

2) PERİYODİK BAKIM

Üretim makinelerinin uzun süreli çalışması ve stabil tutmak için bakımı olmazsa olmazıdır.İlaç üretim makineleri ve ekipmanların bakımları konusunda yardımcı oluyoruz.

İsterseniz bizimle periyodik bakım anlaşması yaparak makinelerinizin planlı bakımlarını yapabiliriz.

3) İNŞAİ İŞLER

Steril Ortamlardaki İnşaat İşlerinizi Sizin İsteğinize Göre Yönetiyor, İnşaatımızı Temiz Ve Hijenik Ortamlarda  Şartlara En Uygun Şekilde Yapıyoruz.

inşai işlerimiz bununla kalmıyor alçıpan , panel bölme duvar vs. gibi bir çok işlerinizide  eksiksiz ve kaliteli bir şekilde tamamlıyoruz. 

4) YEDEK PARÇA İMALATI

Makine imalatı alanında birçok sektöre hizmet etmekteyiz. Sadece anahtar teslim makineler değil, ayrıca Cnc İşleme Merkezi , Torna Freze İşlemleri, Muhtelif Yedek Parça İmalatlarıda yapmaktayız. Firmamız bünyesindeki tasarım ekibimiz ile anahtar teslim projelerde dizayn ve tasarım hizmetimiz mevcuttur. Makine tasarımında tersine mühendislik yöntemiyle montaj kolaylıkları hesaplanmaktadır. Makine risk analizi yapılarak çalışma sırasında olabilecek sorunların önlemi alınmaktadır. Risk analizini sadece dinamik yükler değil, ayrıca elektronik olarakta incelemekteyiz. Çalışma ortamı etkenleri, yıllık çalışma saatleri gibi etkenler de göz önünde bulundurulmaktadır.Galeri

Fotoğraf galerisini görüntelemek için tıklayın.

Makineler

Satışta olan tüm makineleri görüntülemek için tıklayın.

Projelerimiz

Tüm projelerimizi görüntelemek için tıklayınız.